Co si představit pod pojmem zlatá čísla

V celém nekonečném vesmíru panuje mimo jiné i zákon, který praví, že čemukoli věnujeme pozornost, to k sobě přitahujeme. A na základě prožitku pak máme k dispozici vlastní zkušenost. Neměli bychom tedy odsuzovat jakoukoli životní volbu kohokoli z nás, ať se jedná o zkušenosti pozitivní či negativní. Negativní zkušenost je dobrá k tomu, co si příště nezvolit, a alespoň máme k dispozici srovnání, které nás posouvá v našem vývoji poznání o kus dál.

osmička na dveřích

V tomto kontextu bychom neměli zapomínat také na vliv číslic na naše každodenní rozhodování. Pomocí desítkové soustavy a matematických souvztažností můžeme definovat takřka každý jev v našem životě a z tohoto modelu také vychází prastará věda s názvem numerologie. Čísla a číslice využíváme neustále, neobejdeme se bez nich v zaměstnání, doma ani na cestách, číslice jsou v kalendáři, v jízdním řádu a pochopitelně vyjadřují i přesný zápis měření času.

skupina číslic

Určitý vliv na naše vnímání okolního světa mají také zlatá čísla https://www.vipcisla.cz/ mobilního telefonu a číslice registračních značek aut, čísla domu a objektů, kde se nacházíme. Vždy na nás podvědomě působí a zesilují naše životní prožitky. Vybrat to správné zlaté číslo není však o tom, že některé číslice jsou dobré a jiné špatné, musíme to chápat tak, že každé z nich je dobré, a že podporuje to, co právě potřebujeme.

Pro názorný příklad můžeme uvést, že více čtyřek za sebou podporuje manuální tvořivost a fyzické pracovní úsilí, více trojek zas lepší pochopení abstraktních pojmů, což je důležité třeba pro umělecká řemesla. Dvojky a někdy i šestky zlepšují vztahy v partnerství a pětky zas vlastní svobodné vyjádření svého osobitého životního stylu. Osmičky jsou vhodné pro filosofy a empaticky založené jedince, kteří hledají pravou podstatu a duchovní hloubku veškerého dění a devítky jsou symbolem síly a rozhodnosti něco v životě dokázat, zvláště v kombinaci s jedničkami nebo sedmičkami.