Komu darovat propisku s vlastním potiskem

Setkali jste se někdy s tím, že vás oslovil kdosi na ulici, např. dealeři ve stánku v tržnici nebo na náměstí, kteří nabízeli nějaké služby, např. dodavatelů energií, prodejců textilu, automobilů, nebo dokonce mítink politických subjektů? Tito lidé mívají poměrně často s sebou reklamní předměty, jimiž obdarovávají kolemjdoucí, a mezi nimi mohou být i reklamní propisky s vytištěným logem a krátkým textem, který se vztahuje k danému tématu.

krásná propiska

Propiska s potiskem je docela http://www.docelavelkedivadlo.cz/program/ „rafinovaný“ dárek, protože dokáže zaujmout pozornost i v době, kdy už je dávno po mítinku, a kdy politická strana třeba už dávno zanikla. Propisku totiž můžete mít doma i několik desítek let, a pokud vám vyhovuje její tvar, snadno do ní doplníte náhradní náplně.

propiska pro potisk

Takto „rafinovaně“ můžete postupovat i vy, jestliže chcete někoho oslovit propiskou s vlastním potiskem. Na vás bude pouze promyslet, o jaký potisk se bude jednat, aby skutečně dotyčné osoby zaujal a líbil se jim. Nemusí tu jít čistě o politickou či firemní kariéru, můžete propisky s potiskem klidně darovat při příležitosti nějaké soukromé akce, jako jsou rodinné oslavy, svatby, maturitní večírky, abiturientské srazy, zlaté svatby, sportovní události, plánovaná dovolená s přáteli, vodácké výpravy, horolezecká soustředění a mnoho dalších akcí a situací.

Potisk propisek se vyplatí hlavně u více kusů, např. u výtisků jednoho sta propisek a více, protože nejdražší je vytvoření jednotné přípravné šablony např. z tampontisku a další náklady již vysoké nejsou. Každopádně propiska může oslovit mnoho vašich přátel a známých a poskytnout jim upomínkový předmět na událost, kterou si i po letech velmi rádi připomenou. Výhodou propisek je jejich funkčnost a praktičnost, není to pouze předmět, který si založíte do vitríny nebo poličky nad psací stůl a budete z něho jen utírat prach, propisku můžete mít s sebou v tašce, v batůžku, může vás provázet na dovolené nebo na pracovní služební cestě.