Nefunkční erekce = špatná prostata

Asi všichni víme, co je to erekce. Je to stav, kdy se prokrví mužský pohlavní úd, a díky tomu je pevný. Bez toho k pohlavnímu styku prostě dojít nemůže. Pohlavním životem žijeme asi všichni, a málokdo by se ho chtěl vzdát předčasně. Bohužel dnešní doba nahrává civilizačním chorobám, mezi které patří právě i problémy s erekcí. Všechno má ale své řešení, a to i tento nepříjemný problém.

Nejde jen o fyzickou stránku věci
Každý muž, který se někdy potýkal s takovým problémem, vám jistě potvrdí, že jeho psychika utrpěla taky. Intimní život ja bodu mrazu, což může vyústit až v rozchod. Řešte proto tyto potíže zavčas. Pokud se stydíte jít k lékaři, můžete nejprve vyzkoušet přírodní léčbu, a to přípravkem Erectmax. Proč zvolit právě ten? Protože obsahuje

kondom na banánu

a) Kotvičník
To je taková zázračná bylina, kterou lidé hojně využívají na léčbu problémů s prostatou a s nefunkční erekcí. Díky kotvičníku bude vaše erekce zpátky. A hezky pevná a dlouhá, tak jak jste byl zvyklý.

b) Macu peruánskou, což je bylina která se používá k léčbě sexuální touhy. Zároveň aktivně řeší hormonální nerovnováhu, a to jak u mužů, tak u žen. Ženy ji využívají, když se snaží otěhotnět, muži zase k tomu, aby měli dostatek kvalitní spermií.

c) Další složkou je arginin. Díky tomu budete mít tolik energie, že nějaká soulož pro vás bude opět odpočinkovou aktivitou.

Sexy pár

Erectmax je složením čistě přírodní produkt, který si získal mnoho spojených uživatelů, kterým se díky němu zlepšila erekce. Je důležité tyto potíže řešit včas, a to zejména pokud nesouvisí s chvilkovým stresem. Erekce je ovlivněná životosprávou a také vnějšími vlivy. Rozhodně jí nepomůže nadbytek alkoholu a cigaret, ale zdravější strava, pohyb, a pokud možno pravidelná soulož. Ruku v ruce s nefunkční erekcí jdou problémy s prostatou. Vyhněte se jim, a při prvních náznacích nefunkční erekce zpozorněte. Pokud potíže přetrvávají déle jak měsíc, je vhodné přemýšlet, zda není načase začít užívat Erectmax.