Domácí, přírodní a bio višňová marmeláda

Pochoutka pro děti i dospělé. Dospělí ocení její mírně kyselý dozvuk, který je typický pro tuto odrůdu. Děti se radostně budou olizovat. Višně totiž někteří lidé odsuzují a nechutnají jim tolik jako sladké třešně, přitom jde o plnohodnotnou surovinu plnou úžasných vitamínů a dalších cenných dobrot, o kterých za chvíli budeme mluvit.

Višňová marmeláda je nejenom chutná, ale také plné minerálů a trochu vitamínů.

Ideální na pečení i vaření. Její nezaměnitelnou příchuť si do sytosti vychutnáte díky malému množství cukru. Nepřidává se žádný zbytečný navíc.

pytlík višní

Tento produkt je navíc bio! Z čisté přírody až k vám na talíř. Čisté a jednoduché složení. Vše se vyrábí ručně. Tradiční ruční výroba je nejenom ukázkou tradic, ale také čistoty http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/cistota a ukázkou toho, že i bez průmyslu to jde. Díky ekologickému zemědělství lze produkty vyrábět z čisté přírody bez nežádoucí chemie. Sbírají se samozřejmě pouze plně zralé plody, které jsou úžasné na pohled, a člověk by je nejraději hned slupnul.

Sladká i mírně kyselá. Použijete ji na pečení, do dezertů, hodí se také do kaší, ale marmeláda je skvělá i jenom s máslem na chlebu nebo na rohlíku. Pro děti ideální svačinka plná také zdravých látek a vitamínů.

višně na stromě

Zralé plody totiž obsahují spoustu antioxidantů, tím posilují naši imunitu. Dokonce se říká, že mohou tlumit bolest, fungují účinně proti osteoporóze, jsou protizánětlivé, zlepšují krevní oběh, působí blahodárně na pleť, vlasy a nehty. A ještě něco navíc pro ženy, pomáhají nám také při hubnutí, takže můžete mlsat bez výčitek.

Obsahují vitamíny B a C a mnoho dalších důležitých prvků a minerálů jako je jód, vápník, železo, draslík, zinek nebo mangan. Takový mangan například snižuje cholesterol, který je častým civilizačním onemocněním, ale dokáže také chránit před Parkinsonovou nebo Alzheimerovou chorobou.

Chuť ocení každý, kdo má rád domácí, čisté, přírodní produkty bez zbytečného cukru navíc. Ochutnejte tuto bio pochoutku.