Hypotéky bez registru

Jistě jste již tento název několikrát slyšeli, avšak my vás nyní seznámíme s naší verzí tohoto produktu, který zprostředkovává naše spolehlivá firma Moravské hypoteční centrum s.r.o.
Hypotéky bez registru nebo hypotéka bez doložení příjmů, to jsou dva názvy, pod kterými se ukrývá výhodná nabídka pro podnikatele. Jedná se o hypotéky, se kterými vyřešíte všechny vaše starosti a problémy ve firmě.
bytový dům.jpg

Hoďte starosti za hlavu

Tyto finanční produkty jsou určeny lidem OSVČ, podnikatelům a firmám. Peníze z hypotéky slouží výhradně pro účely podnikání. Financují se s nimi firemní potřeby nebo potřeby pro živnostníky. Peníze se využívají pro účely podnikání.
finanční plánování.jpg
Podmínky hypotéky:
Hypotéky bez registru nabízí finance maximálně do výše 70% odhadní ceny nemovitosti. Splatnost se pohybuje v rozmezí od jednoho roku až po dobu třiceti let. Nemusíte dokládat daňová přiznání. Poskytujeme i nebankovní hypotéky bez registru. Tato hypotéka pro podnikatele je vhodná http://www.forbes.cz/nesnasite-svou-praci-takovou-cenu-za-to-platite/ také i na exekuce, konsolidaci půjček, refinancování hypoték, vyplacení zástav finančního úřadu, OSSZ, VZP a dalších. Pokud máte záznam v nebankovních nebo bankovních registrech, nevidíme problém, proč bychom vám nemohli peníze poskytnout. Běžná úroková míra je kolem 7% p.a. Netajíme se žádnými skutečnosti, takže vám klidně kdykoliv mile rádi odpovíme na vaše dotazy.
Ø Další velká výhoda
Další velkou výhodou je financování na míru. Jsme schopni poskytnout vám hypotéku na míru, dle vašich potřeb a možností. Dokážeme vám hypotéku přizpůsobit tak, jak budete potřebovat.
Můžete si půjčit třeba jen na pár měsíců, nebo můžete úvěr využít jako kontokorent. Platíte jen za skutečně využité peníze. Využijte těchto moderních možností, které poskytují ještě větší a širší možnosti, jak s úvěrem nakládat.
Ø Rychlé jednání
Jakmile vyplníte online formulář a zašlete nám jej, pak se vašim případem začneme ihned zabývat. Kontaktuje vás jeden z našich odborníků a začne s vámi domlouvat veškeré podrobnosti a náležitosti ohledně smlouvy. Nebojte se, veškeré papírování a vyřizování je snadné a nebude trvat dlouhou dobu.