Web copywriting

SEO ve své podstatě znamená mnoho možností, jak využít veškeré nástroje a vytvořit dokonalé portfolio pro vás a vaše webové stránky. Jednou z možností je také copywriting eshop.
Takovýto způsob eshopu, samozřejmě s přihlédnutím na možnosti SEO, může být na prvních místech ve vyhledávačích.
Kódování Www

Hned na začátku je potřeba, abyste celé SEO přenechali zkušeným odborníkům, kteří se této problematice denně věnují a pracují s různými nástroji. Naše společnost například přesně ví, co je zapotřebí a proto vám vytvoří dokonale služby, které vám budou šité na míru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně a máme mnoho let zkušeností a proto si jen tak nehrajeme s počítači, ale vytváříme opravdu zkušené portfolio optimalizace pro vyhledávače.

  • Copywriting i copyediting vám připraví naši SEO copywriteři.

Máte vlastní eshop, na který ovšem zatím nechodí moc zákazníků a potřebujete to změnit? Nevíte, čím by to mohlo být způsobeno? Zřejmě na internetu nejste vidět, a proto jsou zde naše služby SEO. Zajistíme, abyste byli na předních příčkách ve vyhledávačích. Díky tomu váš eshop bude více a častěji navštěvovaný. Dejte tomu šanci, rozhodně neprohloupíte. SEO jsou totiž velice moderní způsoby a systémy, které mají podpořit optimalizaci webových stánek pro vyhledávače. Čili mají tyto systémy usnadnit pro vyhledávače práci a po zadání klíčového slova jim mají nabídnout právě vaše stránky, které se zobrazí mezi prvními.
stůl a laptop

Texty aneb základ všeho dění

K celé optimalizaci se používají články. Tyto články píší zkušení textaři, kteří mají přesně stanovenou formu článku, klíčové slovo a jeho téma. Zajistíme takové texty, které budou zajímavé, srozumitelné a přitom budou skvělým způsobem zajišťovat správné fungování celého našeho žádoucího systému.

  1. Psaní textů pro www stránky neboli web copywriting.
  2. Psaní textů pro www stránky se zaměřením na SEO neboli seo copywriting.
  3. Reklamní sdělení neboli PR články.

Cena je 250Kč za 1800 znaků – dle délky.