Čajový dýchánek uprostřed dětského pokoje

Taky jste pořádali čajový dýchánek uprostřed dětského pokoje pro všechny vaše plyšáky a panenky? Je to asi spíše záležitost holčiček, ale i kluci si přijdou na své. Pokud se nejednalo přímo o čajový dýchánek, mohla to být školka pro hračky nebo třeba nemocnice. Dětská fantazie je nekonečná a mají ty nejoriginálnější scénáře, které si jen umíte představit. A to je na dětství to nejskvělejší!

Ať se jedná o večírek plyšáků nebo ozdravný pobyt, vše se klasicky odehrává v dětském pokoji. Možná mají občas vaše dětičky chuť před vámi tajit svou hru a mít jen a jen své soukromí. Zavřené dveře jsou sice fajn, ale pro obě strany to není úplně praktické, co takhle zkusit koupit svým milovaným teepee pro děti? Podle názvu je jasné, že se jedná o indiánský stan, ale ne tak ledajaký! Zakoupit se dá v různých barvách a s různými vzory a jeho konstrukce je velmi stabilní a vejde se do každého dětského pokoje či na zahradu.

teepee-1149402_1920

Nejen, že si tam užijí spoustu zábavy se svými hračkami, ale také se svými přáteli či sourozenci. Je to ideální místo, kde se mohou pořádat schůzky tajného klubu a děti si zde budou svěřovat ty nejtajnější tajemství. Jestli pozve váš malý rošťák partičku přátel, rozhodně budou všichni nadšení a on nebo ona se stanou hvězdou celé partičky.

Navíc jak bylo řečeno, najdete vzory dívčí i chlapecké dokonce je možné zakoupit i s obrázky některých pohádkových hrdinů. Teepee je vhodné už pro malá batolata, stejně tak pro větší děti, řekněme navštěvující školku či první stupeň. Malým batolátkům můžeme stan vystlat polštářky a může si tam kdykoliv odpočinout a díky jeho bezpečí a stabilitě jej využije ještě několik dalších let a zábavy bude vždycky dost!

tea-556777_1920

Tak co teď říkáte na skvělé místo pro čajové dýchánky a tajné porady vašich dětí? Není to pohodlnější a jednodušší než stavění bunkru ze všech dek, které jsou v domácnosti? Minimálně neudělají tolik nepořádku a teepee stačí složit jednou a vejde se do každého rohu dětského pokojíčku!