Dejte svému obočí správný tvar

Možná také patříte k většině žen, které v mládí své obočí natolik trápily tehdy velmi módním vyholováním, nebo vytrháváním pomocí pinzety, až přestalo jednoduše dorůstat. Problémy s jeho hustotou a tvarem mohou mít samozřejmě také světlé typy žen a onkologické pacientky. Pro všechny případy se ale najde vždy vhodné řešení. Stačí si vybrat to svoje.
– Sérum pro podporu růstu obočí-zakoupíte v mnoha variantách a cenových relacích. Všechna ale mají za úkol svým účinkem zesílit stávající chloupky a nastartovat růst nových za pomocí klíčových složek, jako například výtažek z karibského korálu (trsovník lékařský), aloe vera, ricinového oleje, a dalších látek, dodávajících obočí pružnost a lesk. Aplikace vyžaduje trochu trpělivosti, protože výrobci slibují výsledky až po několika týdnech. 
barevné oko
– Permanentní make-up-je dnes už běžným způsobem úpravy obočí, a řeší jeho hustotu, délku i tvar. Barevný odstín by měl být volen s přihlédnutím k vaší barvě vlasů a pleti. Právě tato metoda bývá vyhledávána klientkami, jež prošly formami chemoterapií, nebo ozařováním, které je o obočí připravilo. Při vláskování obočí je okolí zákroku znecitlivěno anestetickým krémem. Drobnou nevýhodou je blednutí pigmentu a nutnost opakování procedury po několika letech (vzhledem k typu provedení, druhu použitého pigmentu a typu vaší pokožky).   
pinzeta na obočí
-Odborná péče kosmetičky-pokud si nejste jistá, jaký tvar dát svému obočí, svěřte se raději do péče odbornice. Budete mít jistotu krásně klenutého a stejnoměrného tvaru, navíc s možností jeho dobarvení. Takto upravené obočí až do další návštěvy salónu už budete upravovat pouze minimálně. Stačí ho jenom vyčesat do žádaného tvaru a zafixovat speciálním gelem, popřípadě dodat tmavší odstín pudrovými stíny, které nepůsobí tak tvrdým dojmem, jako tužka. I zde platí pravidlo, že méně je více. Proto se snažte o co nejpřirozenější vzhled a vyvarujte se šablon, které patří k šíleným nápadům obchodníků s kosmetickými výrobky.