Magnetky jako skvělá dekorace

Magnetky jako skvělá dekorace


Možná vám bude připadat divné kupovat takové „zbytečnosti“, ale když si představíte, že si jimi můžete ozdobit jak lednici, tak futra, nebudete litovat, že si je domů přivážíte. Samozřejmě, že je dobré najít si takové, které vám poslouží jako skvělá dekorace a nebudou při pohledu na lednici působit jako pěst na oko. Většinou máte možnost vybírat mezi různým provedením. Obyčejné, které vypadají jako malý pohled, dřevěné, co jsou vyryté na kousku překližky, zarámované jako obraz, jako puzzle, poštovní známka, nebo keramické.
polské suvenýry


Samozřejmě, že nemusíte mít jen ty z výletů. Pro děti je pěknou dekorací různě se tvářící krteček, nebo malý plyšák, který na něj může koukat z lednice, když si jde do ní najít něco dobrého.


Ale i z cest do zahraničí si můžete přivézt památku ve formě magnetky. Třeba hrneček z Řecka, ten je fakt pěkný, nebo každý člen rodiny může mít své znamení zvěrokruhu.
suvenýry s Marií


Určitě jste si všimli, že často jsou magnety s nějakým dětským motivem přikládány k nějakému jídlu, např. jogurtu. Pak může postupně vzniknout sbírka oblíbených postaviček, i když uznávám, že často se opakují, protože předem nezjistíte, co tam zrovna je za obrázek.


Jestli ale takovou výstavku obrázků neuznáváte, tak se můžete zaměřit třeba na zvířátka. Koupit se dají různě barevní motýly, žáby, delfíni, papoušci, ale i vánoční, či velikonoční. Takže pokud rádi zdobíte byt na tyto svátky, můžete střídat i výzdobu na lednici, či futrech.


Ale to není všechno. Dokonce každý člen domácnosti, nebo i váš mazlíček může získat magnetku se svou fotkou. Nebo si necháte vyrobit magnet s fotkou místa, které jste navštívili.


Samozřejmě, že je vhodné jich mít vždy vystaveno jen několik, protože přeplácaná lednice, nebo zárubně dveří, nepůsobí mile a útulně, ale přeplácaně a nevkusně.


Jestli jste ale zruční, a máte rádi originalitu, můžete se do výroby pustit sami. Když si koupíte sadu magnetických samolepek, můžete začít kouzlit. Fólie je pružná a nůžkami je možné si ji zmenšit na požadovanou velikost.


Vaše magnetky můžete dát kamkoli, kde víte, že vás pohled na ně potěší. Kromě již zmiňovaných je možné ji dát i na digestoř, nebi i radiátor. Samozřejmě, že je vhodný ten plochý a ne starý se žebry.


Takovým výrobkem můžete potěšit i rodinu a přátele, kteří od vás chtěli nějaký suvenýr z vašich cest.


Možná vás potěší, že můžete vyrobit i manuály do zaměstnání, které dáte na viditelné místo jako je magnetická tabule v kanceláři, nebo dílně, kde si ji bude moci přečíst každý a už se díky posílání z ruky do ruky neztratí.


Až vyrobíte první magnetku, možná zjistíte, že je mnohem hezčí, než ty, které jste zakoupili jako hotové a určitě vás pohled na ni vždy více potěší.


4.7
03